Jirana Patong Villa

Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba
A korrekt összehasonlítás céljából megnyitjuk a Booking.com-ot egy új lapon.
Jirana Patong Villa
$$$$

Leírás

A Jirana Patong Villa 40 perc kocsiútra van a Phuket nemzetkozi repuloter repülőtértől, emellett itt a vendégek helyben igénybe vehetik a transzfer szolgáltatást, mosodát és takarítást. A Kathui vízesés 7 km-re található ettől szálláshelytől.

Elhelyezkedés

Ez a villa 1 km-re fekszik a Simon bár területétől és 20 perc sétára a városközponttól. A legközelebbi strand 600 méterre van. A Rim Talay vendégeinek lehetőséget kínál a nemzetközi gasztronómia felfedezésére, mindössze 300 méterre a villától. A Jirana Patong Villa közvetlen hozzáférést biztosít a Patong Beach View Point területéhez.

Szabadidő & Üzlet

Ha szeretné felfedezni a környéket, gépkocsik bérlése a legjobb megoldás.

Fontos információk
Bejelentkezés/Kijelentkezés
14:00-19:00 órától
12:00 előtt
Kényelmi szolgáltatások
Ingyenes, privát parkoló található a helyszínen.
Vezeték nélküli internet elérhető a közös helyiségekben ingyen.
Egyéb információ
Házi kedvencek
Háziállat nem megengedett.
Épület
Szobák száma:12
Ár naptár
Ellenőrizze az elérhetőséget és az árakat most!

Szobák és elérhetőség

Öt hálószobás villa
  • Max:
    10 személy
  • Ágy opciók:
    1 nagy franciaágy
Négy hálószobás villa
  • Max:
    9 személy

Felszereltség

Főbb felszerelések

Ingyenes Wifi

Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken

Ingyenes parkolás

Ingyenes parkoló

Konyhai felszerelések

Szárító

Elektromos vízforraló

Konyhaedények

Légkondicionálás
Transzfer

Reptéri transzfer felár ellenében

TV

LCD TV

Mosoda
Étel/ Ital

Kültéri étkezősarok

Szolgáltatások

  • Reptéri transzfer felár ellenében
  • Takarítás
  • Autókölcsönző
  • Mosoda
  • Idegenvezetés/Jegyiroda

Étkezés

  • Kültéri étkezősarok

Gyermekeknek

  • Kiságyak

Spa és szabadidő

  • Kültéri úszómedence
  • Napozóterasz
  • Kert
  • Hátmasszázs
  • Fejmasszázs
  • Teljes testmasszázs
  • Lábmasszázs

Szobai kényelmek

  • Légkondicionálás
  • Ülősarok
  • Öltöző
  • Terasz
  • Étkezőasztal
  • Vasaló eszközök

Fürdőszoba

  • Mosógép

Konyha

  • Elektromos vízforraló
  • Szárító
  • Konyhaedények

Média

  • LCD TV

Szobadekoráció

  • Parketta
Mutasson minden lehetőségetLehetőségek elrejtése

Alapvető információk az Jirana Patong Villa paramétereiről

💵 Legalacsonyabb szobaár 117293 HUF
📏 Távolság a központhoz 1.7 km
✈️ Távolság a repülőtérhez 37.5 km
🧳 Legközelebbi repülőtér Phuket nemzetkozi repuloter, HKT

Elhelyezkedés

Cím
A cím másolva lett.
44 Muean Ngen Road, Patong Beach, Patong, Thaiföld, 83150
Térkép
44 Muean Ngen Road, Patong Beach, Patong, Thaiföld, 83150
  • Látnivalók
  • Közelben
  • Éttermek
  • Környékbeli hotelek
48 Thawewong Rd
Patong Beach View Point
590 m
Étterem
Shine Pizza And Bar
200 m
Étterem
Rice Restaurant
620 m
Étterem
The Jetty
1.7 km
Étterem
Sizzle Rooftop Restaurant
900 m
Étterem
Rendez-Vue Rooftop Bar at Avista Hideaway
870 m
Étterem
Ristorante Roma Da Mauro
1.6 km
Étterem
Bella Vita Ristorante E Pub
1.6 km

Jirana Patong Villa értékelések

9.3 /10
Tökéletes
129 értékelés
Ellenőrzött értékelések  
Fedezze fel a legjobbra értékelt lehetőségeket az általunk ellenőrzött, saját oldalunkról és a Booking.com-ról származó értékelések alapján.
Már járt ott?
Ossza meg velünk a tapasztalatait!
Írjon értékelést

Jirana Patong GYIK

A Jirana Patong Villa villa biztosít repülőtéri transzfert?
A reptéri busz a Jirana Patong Villa villa által kínált szolgáltatások egyike. Kérjük, tájékoztassa a szálláshely személyzetét várható érkezési idejéről.
A Jirana Patong Villa rendelkezik parkolóval?
Igen, a Jirana Patong Villa kínál parkolót.
Melyik a legközelebbi repülőtér a Jirana Patong Villa villa területéhez?
A Jirana Patong Villa villa 40 km-re fekszik a Phuket nemzetkozi repuloter repülőtértől.
Mennyibe kerül az ingatlan szálláshelye?
Az ingatlan kezdőára 371 $.
Ebédelhetek vagy vacsorázhatok a hotel mellett?
A vendégek meglátogathatják a Rim Talay éttermet, amely 5 perc sétára található a hotel területétől.
Milyen fizetési módok állnak rendelkezésre a Jirana Patong Villa villa kínálatában?
A Jirana Patong Villa villa a következő elérhető fizetési módokat foglalja magába: készpénz, Visa és MasterCard.
Medence elérhető a Jirana Patong Villa kínálatából?
Igen, van úszómedence a Jirana Patong Villa kínálatában.
A Jirana Patong Villa villa rendelkezik erkéllyel?
Igen, van saját erkély a Jirana Patong Villa villa területén.
Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
-
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba